DreamHack zorganizuje pierwszy od dwóch lat festiwal z udziałem publiczności w Anaheim USA w dniach 11-13 lutego 2022 roku.

“DreamHack Anaheim: This is Your World” będzie składał się z turniejów esportowych, LAN party, strefy expo, konkursu cosplay, koncertów muzyki na żywo, turniejów społecznościowych, speedrunningu, paneli i wielu innych atrakcji.

DreamHack, immersyjne, gamingowe doświadczenie, powołujące społeczność graczy do życia, będzie organizatorem festiwalu DreamHack Anaheim: This is Your World, który odbędzie się w dniach 11-13 lutego 2022 roku w Anaheim Convention Center. Wydarzenie to będzie pierwszym od dwóch lat festiwalem DreamHack w Stanach Zjednoczonych z udziałem publiczności – ostatni amerykański festiwal DreamHack odbył się w Anaheim w lutym 2020 roku. Bilety Early Bird na DreamHack Anaheim będą dostępne od 7 października 2021 roku na stronie dreamhack.com/anaheim.  Najważniejsze wydarzenia z DreamHack Anaheim 2020 możecie obejrzeć TUTAJ i TUTAJ.

Podczas gdy szwedzkie wydarzenie DreamHack rozpoczęło się jako kameralne spotkanie znajomych z komputerami w szkolnej stołówce – bez dostępu do Internetu – z czasem wyrosło na latarnię kultury internetowej i miejsce spotkań graczy na całym świecie.  

24-godzinny, nieprzerwany festiwal będzie zawierał szereg turniejów esportowych, w tym bijatyki, turnieje studenckie, słynne na całym świecie 24-godzinne LAN party, konkurs cosplay, koncerty muzyki na żywo, gry planszowe, strefę expo, panele, speedrunning, strefę gier indie, strefę freeplay, turnieje BYOC Community Clash i wiele innych atrakcji. Dodatkowe szczegóły zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

DreamHack tworzy przestrzeń dla naszej społeczności, aby spotkać się i wspólnie odkrywać, wygrywać, grać oraz być sobą poprzez interaktywne, gamingowe doświadczenie” powiedział Marcus Lindmark, President w DreamHack i SVP Project and Event Operations w ESL Gaming. “Granie w gry połączyło nas i trzymało razem w trudnych czasach, więc nie mogę wyrazić, jak bardzo jesteśmy podekscytowani powrotem do naszej społeczności. Uważam to za bardzo klimatyczne, że nasz pierwszy stacjonarny festiwal w USA odbędzie się w tym samym mieście, co nasz ostatni festiwal przed pandemią dwa lata temu. Nie możemy się doczekać, aby ponownie podzielić się doświadczeniem DreamHack z Anaheim.

Anaheim jest gotowe do ponownego zaangażowania uczestników festiwalu podczas ich pierwszego wspólnego wydarzenia od dwóch lat,” powiedział Junior Tauvaa, Chief Sales Officer w Visit Anaheim. “Uczestnicy mogą odwiedzić nas z pewnością siebie, wiedząc, że ich zdrowie i bezpieczeństwo jest naszym priorytetem, podczas gdy my staramy się zapewnić im niezrównaną obsługę w światowej klasy obiekcie.

Uczestnicy mogą być pewni, że protokoły Covid będą obowiązywać, aby uczynić DreamHack Anaheim (i wszystkie imprezy DreamHack) tak bezpiecznymi, jak to tylko możliwe. Zarząd będzie kontynuował stosowanie się do zaleceń urzędników służby zdrowia, wliczając w to dowód szczepienia lub negatywny wynik testu Covid, które będą potrzebne, aby wziąć udział w imprezie. Więcej szczegółów będzie dostępnych bliżej wydarzenia.

Pełen harmonogram globalnych festiwali DreamHack na rok 2022 zostanie ogłoszony w grudniu.

Opcje biletów Early Bird (dostępne od 7 października 2021 r.)

Kup tutaj

  • Day Pass od $55
  • Karnet Festiwalowy od $99
  • Karnet Premium od $186
  • BYOC od $118
  • BYOC Premium od $167
  • BYOC Ultra od $520

O DREAMHACK 

DreamHack to wciągające, gamingowe doświadczenie, które sprawia, że społeczność ożywa. Miliony fanów oglądają transmisje DreamHack każdego roku, a 24-godzinne weekendy festiwalowe oferują wszystko, co związane z grami pod jednym dachem. Uczestnicy doświadczają profesjonalnych turniejów esportowych, amatorskich i zawodowych turniejów gamingowych, słynnego na całym świecie bring-your-own-computer (BYOC) LAN party, mistrzostw cosplay, paneli, sztuki, aktywności, expo, pokazów, muzyki na żywo i wielu innych. W 2020 roku DreamHack połączył się z ESL, tworząc ESL Gaming, największą na świecie firmę zajmującą się esportem i gamingiem. Obie organizacje kształtują branżę i są liderami innowacji w esporcie i gamingu w najpopularniejszych grach wideo, organizując liczne zawody i festiwale esportowe online i offline. 

ESL Gaming jest częścią MTG, wiodącej międzynarodowej grupy zajmującej się cyfrową rozrywką. Więcej informacji można znaleźć na stronach dreamhack.com i eslfaceitgroup.com. 

O Visit Anaheim

Założona w 1961 roku, Visit Anaheim jest organizacją 501 (c)(6) nonprofit, zajmującą się destination marketingiem. Misją Visit Anaheim jest rozwijanie, promowanie, wprowadzanie na rynek i sprzedawanie destynacji jako głównego celu turystycznego, korzystnego dla ekonomicznej żywotności lokalnej społeczności.

O Komisji Sportowej Orange County

Orange County Sports Commission (OCSC), oddział Visit Anaheim, ma na celu pozyskiwanie, promowanie i wzmacnianie wydarzeń sportowych, aby stworzyć pozytywny wpływ ekonomiczny i poprawić jakość życia społeczności. Jako 501(c)(3) non-profit, OCSC składa się z kolekcji miejsc docelowych, w tym Visit Anaheim, Travel Costa Mesa, Visit Huntington Beach, Destination Irvine i Visit Laguna Beach. Aby dowiedzieć się więcej o OCSC, odwiedź stronę: www.ocsportscommission.com.

Contact us

EFG owns a portfolio of brands in different categories. We are leading the industry with numerous online and offline competitions, digital platforms as well as gaming lifestyle festivals.