Rusza faza zasadnicza ESL Mistrzostw Polski razem z Partnerem muzycznym TIDAL

Katowice, 08.09.2020 – wczoraj zainaugurowana została 21. odsłona ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020, w której najlepsze polskie zespoły Counter-Strike: Global Offensive powalczą ze sobą o lwią część z puli nagród wynoszącej 50 000 złotych oraz cenne awanse do międzynarodowych turniejów. 

Wczoraj również do grona partnerów ESL Mistrzostw Polski dołączył TIDAL. Na platformie TIDAL powstaną 3 playlisty ESL MP tworzone przez Kingę Kujawską, prezenterkę ESL oraz Macieja ‘Morgena’ Żuchowskiego i Jakuba ‘Kubika’ Kubiaka – komentatorów ESL Polska. Fani polskich zmagań CS:GO będą mogli zagłosować na swoją ulubioną playlistę, z kolei ta z największym poparciem zostanie ogłoszona oficjalną playlistą ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020. Każdy z fanów może również za pomocą social mediów swoich ulubieńców sugerować im utwory, które jego zdaniem powinny znaleźć się zbiorze muzycznym ESL Mistrzostw Polski. 

Współpraca ESL x TIDAL będzie obejmować również działania w mediach społecznościowych marek, których celem jest przybliżenie fanom platformy muzycznej świata e-sportu. Nie zabraknie również możliwości zdobycia kodów promocyjnych do wykorzystania w serwisie TIDAL, zarówno poprzez social media, a także w trakcie transmisji z rozgrywek w fazie zasadniczej i play-off. 

– Przenikanie się światów e-sportu i muzyki od zawsze jest czymś naturalnym, nie istnieje przecież dobra transmisja z turnieju czy wydarzenie na arenie e-sportowej bez spektakularnej oprawy muzycznej. Nasza współpraca z TIDAL jest kolejnym krokiem w łączeniu tych światów i mamy nadzieję na powstanie zróżnicowanej i ciekawej muzycznie oficjalnej playlisty ESL Mistrzostw Polski – mówi Adrian Kostrzębski, Rzecznik Prasowy ESL Polska.

Transmisję z ESL Mistrzostw Polski można oglądać w serwisie Twitch na kanale ESL Polska na YouTube.

Wybrane playlisty pojawią w serwisie TIDAL, zaś propozycje utworów można przekazywać influencerom poprzez ich media społecznościowe. 

Głosowanie na najlepszą playlistę odbędzie się na Facebooku ESL Polska

O firmie ESL

ESL jest największą na świecie firmą esportową. Od 2000 roku ESL kształtuje branżę, wykorzystując najbardziej popularne gry wideo poprzez liczne turnieje online i offline. W ramach ESL Pro Tour firma prowadzi znane marki, w tym międzynarodowe ligi i turnieje: ESL One, Intel® Extreme Masters, ESL Pro League i inne najwyższej klasy rozgrywki, skracające drogę od zera do bohatera. ESL prowadzi również Mistrzostwa Krajowe ESL, puchary amatorskie i systemy matchmakingowe, tworząc świat, w którym każdy może być kimś. Posiadając biura na całym świecie, ESL jest światowym liderem w obszarze esportu i innowacji z nim związanych, dzięki kombinacji rozgrywek globalnych, lig amatorskich, działań produkcyjnych i wielu innych. ESL jest częścią MTG, przodującej międzynarodowej grupy cyfrowej rozrywki. https://eslfaceitgroup.com/

O firmie TIDAL

TIDAL to globalna platforma muzyczno-rozrywkowa, pozwalająca na zbliżenie twórców i ich fanów dzięki oryginalnym materiałom i ekskluzywnym wydarzeniom. Dostępny w 56 krajach serwis streamingowy dysponuje katalogiem ponad 60 milionów utworów i 250 tysięcy wysokiej jakości wideo, a także oryginalnymi serialami, podcastami, tysiącami playlist skomponowanych przez ekspertów oraz możliwością odkrywania artystów za pośrednictwem TIDAL Rising. TIDAL oferuje dwa rodzaje subskrypcji – Premium oraz HiFi. W ramach TIDAL HiFi użytkownicy mają dostęp do utworów w najwyższej jakości dźwięku MQA (Master Quality Authenticated), a także nagrań w technologii Sony’s 360 Reality Audio.

Contact us

EFG owns a portfolio of brands in different categories. We are leading the industry with numerous online and offline competitions, digital platforms as well as gaming lifestyle festivals.