To już ostatni dzwonek, żeby zdobyć bilety na IEM 2020!

Trzecia pula biletów na Intel® Extreme Masters Katowice 2020 trafi do sprzedaży 16 stycznia

To już ostatnia szansa, żeby kupić bilet na IEM Katowice 2020 i mieć pewność obejrzenia swoich ulubionych drużyn esportowych w akcji. Sprzedaż rusza 16 stycznia o godz. 14:00 na platformie ebilet.pl. Jak pokazały poprzednie dwie tury – warto być punktualnym, gdyż każda z dotychczasowych puli biletów rozeszła się w mniej niż godzinę. Zakup biletu gwarantuje nie tylko wejście na teren Spodka i możliwość zobaczenia najlepszych drużyn w CS:GO, ale także miejsce siedzące w wybranym sektorze.

Rodzaje biletów i ich ceny

W trakcie Intel® Extreme Masters World Championship 2020 w Katowicach, sektory Spodka zostaną podzielone na dwie części: sekcję biletowaną i sekcję bezpłatną. Ci, którzy nie zdecydują się na zakup biletu, będą mogli swobodnie wchodzić do sektorów bezpłatnych, o ile będą w nich jeszcze wolne miejsca. Goście turnieju będą mogli również odwiedzić największe targi esportu IEM Expo, na które wstęp będzie otwarty i bezpłatny dla wszystkich.

Do sprzedaży ponownie trafią cztery rodzaje biletów:

Premium

Sektor Zielony. „Bądź najbliżej graczy”.

Ceny w PLN: 225 zł za dzień / 700 zł za weekend (3 dni)

Ceny w EUR: około 52 € za dzień / 165 € za weekend (3 dni)

●      CS: GO przez wszystkie dni lub tylko jeden

●      Gwarantowane miejsce siedzące blisko sceny

●      Dostęp do sesji autografów OPEN & PREMIUM

●      Wstęp na IEM Expo

●      Premium goodie bag (wyłącznie dla posiadaczy 3-dniowych karnetów)

●      Premium badge uczestnika

●      Darmowe napoje (wyłącznie bezalkoholowe)

Niższe sektory

Sektor Czerwony. „Lepszy widok”.

Ceny w PLN: 150 zł za dzień / 340 zł za weekend (3 dni)

Ceny w EUR: około 34€ za dzień / 79€ za weekend (3 dni)

●      CS: GO przez wszystkie 3 dni lub tylko jeden

●      Gwarantowane miejsce siedzące w niższych sektorach

●      Dostęp do otwartych sesji autografów

●      Wstęp na IEM Expo

Wyższe sektory

Sektor Niebieski

Ceny w PLN: 110 zł za dzień / 220 zł za weekend (3 dni)

Ceny w EUR: około 25€ za dzień / 51 € za weekend (3 dni)

Ceny odpowiednio: za dzień / za weekend (wszystkie 3 dni)

●      CS: GO przez wszystkie 3 dni lub tylko jeden

●      Gwarantowane miejsce siedzące w wyższych sektorach

●      Dostęp do otwartych sesji autografów

●      Wstęp na IEM Expo

God Mode

Sektor Zielony. „Doświadcz esportu w pełnej krasie”.

Cena w PLN: 5000 zł za weekend (wszystkie 3 dni)

Cena w EUR: około 1169€ za weekend (wszystkie 3 dni)

●      CS: GO przez trzy dni

●      Gwarantowane miejsce siedzące blisko sceny

●      Dostęp do sesji autografów OPEN & PREMIUM

●      Wstęp na IEM Expo

●      Premium goodie bag

●      Premium badge uczestnika

●      Darmowe napoje (wyłącznie bezalkoholowe)

●      Pokój w hotelu Courtyard Hotel by Marriott w dniach 28.02 – 01.03 

●      Dostęp do strefy VIP z cateringiem

●      Dedykowane wejście

O Intel® Extreme Masters Katowice 2020

IEM Katowice 2020 będzie pierwszym turniejem rangi Masters Championship w cyklu ESL Pro Tour, do którego należą najważniejsze i najbardziej wymagające turnieje CS:GO.

Przez cały tydzień trwania zawodów, 16 najlepszych drużyn CS:GO powalczy o pierwszy w historii tytuł Master Champion, punkty w rankingu Intel® Grand Slam i nagrody pieniężne, których pula wynosi pół miliona dolarów.

Główny etap rozgrywek odbędzie się w legendarnym Spodku, gdzie 6 drużyn, które zakwalifikują się do turnieju, zmierzy się w rozgrywkach play-off. Ich kulminacją będzie Wielki Finał.

Intel Extreme Masters to także jedne z najbardziej zaciętych rozgrywek w grę StarCraft 2, która już od 10 lat obecna jest na IEM. Wielki finał odbędzie się 1 marca. W tym roku pula nagród wyniesie co najmniej 250 000 dolarów, a lwią część zgarnie zwycięzca, otrzymując czek na 150 000 dolarów. 

Ale to nie koniec prawdziwie esportowych emocji podczas IEM Katowice 2020! W trakcie wydarzenia zorganizowane zostaną również finały 2. etapu Quake Pro League. W ciągu dwóch dni 24 najlepszych graczy Quake’a na świecie będzie walczyć o tytuł Mistrza Świata w Quake na IEM Expo Katowice 2020.

O IEM Expo

IEM Expo, największe targi esportowe, odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. W trakcie trzech dni, od 28 lutego do 1 marca, uczestnicy IEM Expo będą mieli możliwość przetestowania i doświadczenia produktów najlepszych marek z branży. Na odwiedzających czekać będzie wiele angażujących wydarzeń, demonstracje technologiczne oraz stanowiska do gier czy tworzenia treści. Wstęp na IEM Expo pozostaje bezpłatny i otwarty dla wszystkich.

Trzecia tura biletów na IEM Katowice 2020 będzie dostępna w sprzedaży na platformie ebilet od 16 stycznia 2020, od godz. 14:00. 

Więcej informacji o IEM Katowice 2020 można znaleźć na stronie internetowej turnieju oraz na Twitterze i Facebooku.

###

O firmie ESL

ESL jest największą na świecie firmą esportową. Od 2000 roku ESL kształtuje branżę, wykorzystując najbardziej popularne gry wideo poprzez liczne turnieje online i offline. W ramach ESL Pro Tour firma prowadzi znane marki, w tym międzynarodowe ligi i turnieje: ESL One, Intel® Extreme Masters, ESL Pro League i inne najwyższej klasy rozgrywki, skracające drogę od zera do bohatera. ESL prowadzi również Mistrzostwa Krajowe ESL, puchary amatorskie i systemy matchmakingowe, tworząc świat, w którym każdy może być kimś. Posiadając biura na całym świecie, ESL jest światowym liderem w obszarze esportu i innowacji z nim związanych, dzięki kombinacji rozgrywek globalnych, lig amatorskich, działań produkcyjnych i wielu innych. ESL jest częścią MTG, wiodącej międzynarodowej grupy cyfrowej rozrywki. https://eslfaceitgroup.com/

Intel® Extreme Masters – Intel® Extreme Masters to rozgrywki esportowe o najdłuższym na świecie stażu. Rozpoczęty w 2006 roku przez firmy Intel i ESL konkurs został rozegrany już w ponad 30 miastach na całym świecie, w których przeprowadzono turnieje dla 11 różnych tytułów gier. Fani esportu z ponad 180 państw regularnie biją rekordy IEM pod względem frekwencji zarówno na esportowych arenach, jak i oglądalności w Internecie. Dzięki inauguracji turnieju w maju 2017 roku w Australii, IEM odbył się już na 5 kontynentach. W trakcie ponad 75 wydarzeń IEM rozdzielonych zostało ponad 11 milionów dolarów nagród pieniężnych, które trafiły do największych esportowych talentów na całym świecie. (www.intelextrememasters.com)

Contact us

EFG owns a portfolio of brands in different categories. We are leading the industry with numerous online and offline competitions, digital platforms as well as gaming lifestyle festivals.