DreamHack Beyond – hybrydowy festiwal z elementami gry wieloosobowej zapowiedziany!

Wyobraźcie sobie olbrzymiego tytana ze świata fantasy, który potyka się, uderza w głowę i zapada w śpiączkę w alternatywnej rzeczywistości. Za nim nadchodzi społeczność, która wspólnie tworzy świat, o którym on śni. Szerzą radość, miłość i świętują przez cały tydzień, aż gigant w końcu się budzi. To jest DreamHack Beyond, nowy hybrydowy festiwal i gra online dla wielu graczy. 

DreamHack, to cykl wydarzeń gamingowych, który rozpocznie się 24 lipca od tygodniowego eventu DreamHack Beyond. Wstęp na festiwal będzie bezpłatny, a rejestracja ruszy wkrótce.

DreamHack Beyond ma pozwolić uczestnikom cieszyć się festiwalem w dowolny sposób – od wirtualnych konkursów cosplay, amatorskich i profesjonalnych turniejów esportowych, ogrywania demek zapowiadanych gier, po targi expo, panele, speedrunning, streamowaną na żywo muzykę i pokazy, turnieje społecznościowe i wiele więcej. 

“Naszym celem w DreamHack jest dostarczanie wspaniałych doświadczeń naszym fanom. Jest to możliwe poprzez integrację społeczności w trakcie wspólnych festiwali na całym świecie”, powiedział Marcus Lindmark, prezes DreamHack, SVP Project and Event Operations w ESL Gaming. “Ten ostatni rok był dla wielu czasem pełnym wyzwań, ale teraz jesteśmy gotowi, aby ponownie zgromadzić naszą społeczność w trakcie tego wyjątkowego wydarzenia – nie możemy się doczekać, żeby podzielić się DreamHack Beyond z naszymi fanami.” 

“DreamHack Beyond to rozwój DreamHacka w całoroczną markę lifestyle’ową skierowaną do społeczności graczy. Cieszymy się, że w tych trudnych czasach możemy zorganizować wydarzenie łączące wiele osób i grę, która zbliża naszą społeczność w najlepszy możliwy sposób” – powiedział Justin Burnham, Vice President, Creative, DreamHack. “DreamHack to coś więcej niż wydarzenie – to arena, która łączy i pozwala Ci odkrywać, wygrywać, odgrywać rolę i po prostu być sobą”.  (Obejrzyj jak Burnham omawia “DreamHack Beyond” TUTAJ).  

Przy tworzeniu wydarzenia DreamHack Beyond, łączącego rzeczywistością z fantazją, DreamHack współpracuje z wielokrotnie nagradzanym Super Crowd Entertainment. Event będzie oferował zaawansowaną oprawę graficzną w przypadku wydarzenia organizowanego online. Celem obu firm jest stworzenie przyjaznego środowiska w przeglądarce, które zdoła obsłużyć wiele osób równocześnie i zagwarantuje najlepsze cyfrowe doświadczenia. Wykorzystanie opatentowanej struktury Super Crowd X5, pozwoli na stworzenie wirtualnych stoisk dla wystawców, system czatu w grze oraz pełną integrację streamingu i produktów online.

“Umożliwiamy połączenie między rzeczywistością a fantazją, w oparciu o współpracę z prawdziwymi markami i z wykorzystaniem prawdziwych treści, które stają się częścią cyfrowego świata”, powiedział prezes Super Crowd Entertainment, Wolf Lang. „DreamHack Beyond będzie alternatywną rzeczywistością, gdzie każdy będzie mógł wykonywać wyzwania, wspólnie kibicować i wchodzić w interakcje z ciekawymi, niestandardowymi postaciami”.

Podczas DreamHack Beyond, uczestnicy będą mogli:

 • Ukończyć narrację gry przygodowej DreamHack Beyond
 • Stworzyć i spersonalizować własne postacie z gry
 • Zbierać przedmioty z limitowanej edycji
 • Poszukiwać zadań pobocznych, które pozwolą im zdobyć XP
 • Kibicować ulubionym drużynom za pomocą sprzętu i własnych animacji
 • Odwiedzić zmieniające się sale tematyczne z własną fabułą
 • Odwiedzić interaktywną stację, aby zobaczyć najnowsze i najwspanialsze gry od partnerów DreamHacka.
 • Oglądać studenckie, społecznościowe i profesjonalne turnieje esportowe (w tym Hearthstone i Rocket League)
 • Wziąć udział w panelach dyskusyjnych
 • Zagrać w dema gier
 • Cieszyć się muzyką i projekcjami na żywo
 • Wziąć udział w zawodach Cosplay.
 • Wziąć udział w innych, bardziej tradycyjnych wydarzeniach festiwalu DreamHack.

Zobacz pełną listę wydarzeń festiwalowych i interaktywnych gier wideo TUTAJ.

 ” Podczas festiwalu będziemy mieli wiele nowych funkcji i zawartości, które będziemy rozwijać, aby uzupełnić nasze fizyczne festiwale. DreamHack zaprasza do udziału każdego, od nowicjusza po eksperta, od małego do bardzo dojrzałego, ze wszystkich środowisk. Wszyscy jesteśmy DreamHackiem.” – dodaje Burnham

DreamHack rozpoczął się jako spotkanie przyjaciół przy komputerach w szkolnej stołówce – bez dostępu do Internetu – a wyrósł na latarnię kultury internetowej i miejsce spotkań dla graczy na całym świecie. Ostatni festiwal DreamHack odbył się w lutym 2020 roku tuż przed pandemią i był nim DreamHack Anaheim. Następne zaplanowane wydarzenia to DreamHack Atlanta (12-14 listopada 2021) oraz DreamHack Winter (26-28 listopada 2021).

* * *

O DREAMHACK 

DreamHack to wciągające, gamingowe doświadczenie, gdzie społeczność ożywa. Miliony fanów oglądają transmisje DreamHack każdego roku, a 24-godzinne weekendy festiwalowe oferują wszystko, co związane z grami pod jednym dachem. Uczestnicy biorą udział w profesjonalnych turniejach esportowych, amatorskich i zawodowych turniejach gamingowych, słynnym na całym świecie bring-your-own-computer (BYOC) LAN party, mistrzostwach cosplay, panelach, wystawach sztuki, expo, pokazach, koncertach na żywo etc.. W 2020 roku DreamHack połączył się z ESL, tworząc ESL Gaming, największą na świecie firmę zajmującą się esportem i gamingiem. Obie organizacje kształtują branżę i są liderami innowacji w esporcie i grach w najpopularniejszych grach wideo, organizując liczne zawody i festiwale esportowe online i offline. 

ESL Gaming jest częścią MTG, wiodącej międzynarodowej grupy zajmującej się cyfrową rozrywką. Więcej informacji można znaleźć na stronach dreamhack.com i eslfaceitgroup.com.

Contact us

EFG owns a portfolio of brands in different categories. We are leading the industry with numerous online and offline competitions, digital platforms as well as gaming lifestyle festivals.