ESL wprowadza zaawansowany CSGO HUB Premium

Fani mogą od teraz szlifować swoje umiejętności w CS:GO dzięki nowym, zaawansowanym rozwiązaniom

Coil staje się preferowanym partnerem subskrypcyjnym, dzięki któremu użytkownicy mogą korzystać z preferencyjnych stawek

ESL Gaming, największa na świecie firma zajmująca się esportem, ogłosiła dzisiaj premierę nowego pakietu premium w serwisie CSGO HUB. To narzędzie, które zostało zaprojektowane przez ESL, swoją premierę miało w fazie beta w sierpniu 2020 roku. CSGO HUB to zintegrowany system oferujący narzędzia analizy i treningu dla graczy Counter-Strike: Global Offensive, którym zależy na poprawie swoich umiejętności w grze zarówno w rozgrywkach Valve, FACEIT, jak i ESEA. Poprzez aktywację członkostwa dzięki Coil, długoterminowemu partnerowi ESL, fani będą mogli korzystać z CSGO HUB Premium w preferencyjnych stawkach. 

Ulepszona wersja zostanie udostępniona użytkownikom, którzy zasubskrybują CSGO HUB Premium. Wśród wielu nowych funkcji, nad którymi pracowano od czasu premiery CSGO HUB Beta w zeszłym roku, znajdą się między innymi:

  • Jedna drużynowa odznaka (Team Badge) co miesiąc;
  • Członkostwo w ESEA Premium;
  • Materiał wideo od profesjonalnego zawodnika na podstawie danych meczowych użytkownika;
  • Dodatkowe karty Bingo;
  • Materiały video zza kulis I drużynowe filmy widziane z perspektywy pierwszej osoby;
  • Wojny Fan Klubów;

Dzięki subskrypcji przez serwis Coil – organizacji dedykowanej budowaniu lepszego modelu biznesowego w sieci, gracze odblokują benefity na kilku różnych serwisach, w tym szereg nowych funkcji takich, jak automatycznie nagradzane “bitsami” ulubionych streamerów w serwisie Twitch dzięki nakładce Coil Extension – bez dodatkowych kosztów. Wszyscy aktualni subskrybenci ESEA mogą także korzystać z CSGO HUB Premium przez powiązanie swoich kont ESL i ESEA. 

“Po udanym starcie CSGO HUB w fazie beta rok temu, już teraz możemy mówić o 70000 użytkowników i ponad 5 milionów przetworzonych meczów – pozyskane dane pozwalają nam stale poprawiać funkcjonalność produktu” – mówi Trevor Schmidt, VP Digital Products w ESL Gaming. “Wspólnie z naszym partnerem Coil, możemy teraz zaoferować nowy pakiet PREMIUM w bardzo przystępnej cenie, co czyni go dostępnym dla każdego fana CS:GO”.

Podążając misją ESL “od zera do bohatera”, która ma na celu stworzenie kompletnej ścieżki przez ESL Pro Tour w CS:GO dla każdego aspirującego zawodnika, CSGO HUB, produkt własny ESL, stanowi doskonałe narzędzie uzupełniające ten cel poprzez ESEA. W strukturze ESL Pro Tour dla CS:GO, ESEA reprezentuje podstawowy poziom systemu piramidy. 

“Jesteśmy fanami ESL i ekosystemu, który pomogli stworzyć wokół CS:GO i wielu innych tytułów esportowych. W Coil jesteśmy podekscytowani możliwością odegrania kluczowej roli w ułatwieniu wymiany wartości pomiędzy elementami tego ekosystemu” – mówi Jonathan Greenglass, Chief Growth Officer w Coil.

Więcej informacji na temat tego, jak dołączyć do programu, zapraszamy na stronę CSGO HUB. Pakiet CSGO HUB Premium dostępny jest za jedyne 5 USD miesięcznie przez serwis Coil lub przez wykupienie członkostwa ESEA Premium i powiązaniu kont ESL I ESEA. Po więcej informacji na temat ESL Gaming, zapraszamy do serwisów społecznościowych na LinkedIn, Facebook, Twitter I Instagram oraz na stronę eslfaceitgroup.com. Więcej na temat Coil można znaleźć na coil.com/about oraz na Twitterze (@Coil).

###

O ESL Gaming

ESL Gaming jest największą na świecie firmą zajmującą się esportem i szeroko rozumianą branżą gamingową. Od 1994 roku firma kształtuje branżę i przewodzi innowacjom w esporcie i grach na skalę światową w najbardziej popularnych grach wideo z licznymi turniejami esportowymi online i offline, a także poprzez festiwale gamingowe. Firma odpowiada za organizację i produkcję prestiżowych międzynarodowych turniejów i rozgrywek ligowych w ramach ESL Pro Tour, w tym ESL One, Intel® Extreme Masters, DreamHack Masters, ESL Pro League i innych wydarzeń rozgrywanych na arenach wielkości stadionów sportowych. ESL Gaming jest również producentem i gospodarzem turniejów DreamHack Open, Mistrzostw Krajowych ESL, pucharów amatorskich, systemów matchmakingowych oraz festiwali gamingowych DreamHack. ESL Gaming jest częścią MTG, wiodącej międzynarodowej grupy rozrywki cyfrowej

Więcej na stronie: www.eslgaming.com 

O COIL 

Firma Coil została założona w 2018 roku, aby zbudować lepszy model biznesowy w sieci. Coil ułatwia twórcom, wydawcom i platformom monetyzację ich treści w całym Internecie i zapewnia alternatywę dla reklam i modeli subskrypcji site-by-site. W miarę, jak członkowie Coil korzystają z treści, serwis wykorzystuje proponowany otwarty standard sieciowy o nazwie Web Monetization, aby przesyłać mikropłatności do poszczególnych twórców i witryn w czasie rzeczywistym. W 2019 roku Coil, we współpracy z Mozillą i Creative Commons, uruchomił Grant for the Web o wartości 100 milionów dolarów, aby pobudzić otwarte, sprawiedliwe i integracyjne standardy i innowacje w zakresie monetyzacji w sieci. Firma Coil zainwestowała również 20 milionów dolarów w Imgur, napędzaną przez społeczność platformę rozrywkową docierającą każdego miesiąca do 300 milionów odbiorców. . 

Contact us

EFG owns a portfolio of brands in different categories. We are leading the industry with numerous online and offline competitions, digital platforms as well as gaming lifestyle festivals.