ESL Gaming ogłasza Norton™ 360 for Gamers oficjalnym partnerem w zakresie cyberbezpieczeństwa podczas ESL Pro Tour SC2 i ESL Pro Tour WC3

Dzięki tej współpracy społeczności StarCraft® II i Warcraft® III są zachęcane do podniesienia poziomu swojego cyberbezpieczeństwa, przy jednoczesnej optymalizacji wydajności swoich urządzeń.

ESL Gaming, wiodąca na świecie firma zajmująca się esportem, ogłosiła dziś współpracę z Norton™ 360 for Gamers, częścią NortonLifeLock™, w ramach której niedawno wprowadzony produkt będzie Oficjalnym Partnerem Cyberbezpieczeństwa dla ESL Pro Tour dla StarCraft® II i Warcraft® III do końca 2021 roku.

Zaczynając od SC2 Masters Fall na początku tego miesiąca, partnerstwo obejmie również DreamHack WC3 Open: Winter 2021, DreamHack SC2 Masters Winter 2021 i DreamHack WC3 Championship 2021. Dzięki współpracy marek w ramach niestandardowych transmisji na kanale Twitch Norton™ Gaming, specjalnych nagród rozdawanych podczas transmisji oraz za pośrednictwem mediów społecznościowych, społeczności StarCraft® II i Warcraft® III są zachęcane do ponownego rozważenia kwestii cyberbezpieczeństwa i przeniesienia swojego cyfrowego bezpieczeństwa i doświadczenia w grach na zupełnie nowy poziom.

Jako narzędzie “all-in-one”, stworzone przez graczy dla graczy, Norton™ 360 for Gamers pomaga
w optymalizacji wydajności urządzeń, zapewniając jednocześnie wiele poziomów bezpieczeństwa, zarówno na serwerze, jak i poza nim. Łącząc siły z ESL Gaming, Norton™ chce zainspirować graczy –  zarówno profesjonalnych, jak i tych mniej zaangażowanych, a także fanów esportu do podjęcia proaktywnych kroków w celu zapewnienia sobie ochrony podczas gry online.

“Jesteśmy podekscytowani mogąc powitać Noton™ Gaming w rodzinie ESL” – mówi Shaun Clark, Director ESL Pro Tour w ESL Gaming. “Możliwość współpracy z marką, która już teraz jest związana z grami, ich społecznościami i naszymi turniejami, to dla nas doskonałe rozwiązanie. Już teraz widzieliśmy pozytywne reakcje widzów, którzy powitali Noton™ Gaming w naszych ostatnich turniejach i nie moglibyśmy być szczęśliwi, współpracując przez resztę roku”.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę eslfaceitgroup.com i śledź ESL Gaming na Twitterze, Facebooku, Instagramie i LinkedIn.

###

O ESL Gaming

ESL Gaming jest największą na świecie firmą zajmującą się esportem i szeroko rozumianą branżą gamingową. Od 1994 roku firma kształtuje branżę i przewodzi innowacjom w esporcie i grach na skalę światową w najbardziej popularnych grach wideo z licznymi turniejami esportowymi online i offline, a także poprzez festiwale gamingowe. Firma odpowiada za organizację i produkcję prestiżowych międzynarodowych turniejów i rozgrywek ligowych w ramach ESL Pro Tour, w tym ESL One, Intel® Extreme Masters, DreamHack Masters, ESL Pro League i innych wydarzeń rozgrywanych na arenach wielkości stadionów sportowych. ESL Gaming jest również producentem i gospodarzem turniejów DreamHack Open, Mistrzostw Krajowych ESL, pucharów amatorskich, systemów matchmakingowych oraz festiwali gamingowych DreamHack. ESL Gaming jest częścią MTG, wiodącej międzynarodowej grupy rozrywki cyfrowej

Więcej na stronie: www.eslgaming.com    

O Norton 360 for Gamers

Gry online stanowią wyzwanie samo w sobie, bez konieczności walki z niską wydajnością komputera
i cyberprzestępcami. Norton Gaming oferuje rozwiązanie łączące optymalizację komputera z ochroną urządzeń, prywatności, kont w grach i zasobów przed zagrożeniami, takimi jak złośliwe oprogramowanie, Doxxing i przejmowanie kamer internetowych. Rozwiązanie Norton 360 for Gamers zostało zaprojektowane przez graczy, aby zapewnić ochronę, której potrzebujesz, przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności komputera
i zmniejszeniu liczby powiadomień, których nie lubisz. Program zawiera funkcję Game Optimizer, która automatycznie wykrywa gry i zmniejsza skokowe zużycie procesora, zapewniając płynniejszą grę na komputerze. Funkcje dla graczy obejmują monitorowanie Dark Web pod kątem tagów graczy oraz niezarejestrowaną sieć VPN, która ukrywa Twój adres IP. Zwiększ swoją ochronę i wydajność dzięki usłudze Norton 360 for Gamers. Pobierz 30-dniową bezpłatną wersję próbną już teraz.

Contact us

EFG owns a portfolio of brands in different categories. We are leading the industry with numerous online and offline competitions, digital platforms as well as gaming lifestyle festivals.